Reception 24/7 +38 (067) 353-50-89
Booking +38 (098) 607-70-04

Про готель

Про готель

        Готель «ГАЛИЧИНА» розташований поруч із історичним центром міста в парковій зоні на березі мальовничого тернопільського озера, цілком відповідає статусу 3-х зірок та сучасним вимогам. Готель традиційно улюблене місце відпочинку туристичних груп, іноземних делегацій, зірок та політичних діячів.

До послуг відпочиваючих доступні сучасні номери стандартних та вищих категорій, а також економ класу, які ідеально підходять як для приємного проведення часу, так і для ділового візиту. Номери обладнані усім необхідним для максимально комфортного та зручного перебування наших гостей.

Якщо Ви ділова людина, у нас Ви знайдете всі необхідні умови для плідної праці: конференц-сервіс, безкоштовний W-Fi покриття, екскурсійний супровід. У готелі функціонує 3 конференц-зали з сучасною технікою, які розраховані для проведення будь-яких заходів вмістимістю від 12 до 40 осіб, починаючи від презентацій, тренінгів, семінарів, закінчуючи корпоративними зборами та засіданнями. Все це зробить ваш захід не тільки успішним, але й цікавим.

Зручні під’їзні шляхи, затишне розташування, швидке транспортне сполучення  з центральною частиною міста та комфортні номери різних категорій – надають готелю «Галичина» статусу одного з найкращих  місць для відпочинку в файному місті Тернополі!